Võimatu on võimalik!

Õpime ujuma!     Smile ≈ ≈ Smile ≈ ≈ Smile ≈ ≈ Smile ≈ ≈ Smile 

 Vaata siia ja  Täida avaldus! 

Tere tulemast Viimsi Veeklubi kodulehele!

Veeklubi tegeleb ujuma õpetuse, ujumistreeningute ja ujumisega seotud ürituste, võistluste, laagrite ja koolituste korraldamisega. Tegutseme hetkel nii Viimsi Kooli kui  Merivälja Kooli ujulas.

Omame üle 10 aasta kogemusi ja meil töötavad oma ala parimad spetsialistid. Meie seas on nii arvestatavaid endisi tippsportlasi kui ka tuleviku olümpialootusi.  

Liitu meiega ja omanda eluks vajalik oskus, boonusena saad kaasa super tervise ja hea füüsilise vormi.

Lisainfo emailil: info@veeklubi.ee 

Oluline info!

Treeningud juunis!

Alates 04.06, 2018 toimuvad treeningud nooremale vanuserühmale (Vaalad, Viidikad, Pingviinid, Hülged, Viigrid, Meduusid, Merilõvid jne) iga päev kell 14.00 Viimsi Kooli ujulas, Tulla võib endale sobival päeval sõltumata tunniplaanist, tulla võib või iga päev. Treenerid jagavad ise lapsed tasemete järgi kohapeal gruppidesse. Alates 17.06, 2018 on Viimsi Kooli ujula suletud ja nooremale vanuseklassile algab suvepuhkus. Treeningud algavad taas alates teisipäevast 21. augustist, 2018.

Merivälja Kooli tunnid kestavad kuni 7. juuni, 2018, edasi saab tulla Viimsisse ja ka augusti lõpus ootame Merivälja kooli ujulas treenivaid lapsi Viimsisse ühistreeningutele. Septembrist jätkame taas mõlemas ujulas.

Juunikuu kuutasu on endiselt 35/45 EUR nagu tavaliselt, saamata jäänud ujumistunnid kaetakse augusti lõpu tundidega. Augustikuu eest eraldi tasuma ei pea.

Ujumiskooli astumiskes vajalik täita AVALDUS! Ujumiskooli saavad astuda lapsed alates 7. eluaastast. Avaldusele palume märkida lapse senine ujumiskogemus või soovitud grupp! Eelkooliealised palume registreerida  kursustele

Küsimuste korral võtta ühendust emailil: info@veeklubi.ee

Liitu meie Facebooki lehega

Klubi olulisi sündmusi kajastava info leiad klubi Facebooki lehelt. Klikka leht meeldivaks ja saad jooksvalt infot klubis toimuva kohta.  Püsige vee peal!

Avavee- ja taliujumine

Kui oled avaveeujumise fänn ning sind huvitab kõik see, mis toimub väljaspool basseiniujumist nagu taliujumine, avaveeujumine, maratonujumine jms, siis klikka ennast avaveeklubi.ee fänniks ja hoiad end alati kursis väljas toimuvaga. Always open!