Võimatu on võimalik!

Tasud ja liikmemaksud

NB! see info puudutab vaid lapsi vanuses 7-19 aastat. Eelkooliealiste eest tasutakse  kursuste kaupa,vt KURSUSED!

Ujumistreeningutele registreerimiseks vajalik täita AVALDUS, tehniliste viperuste vältimiseks, palume kindluse mõttes saata avaldusele lisaks ka email oma küśimuste ja kommentaaridega aadressile: info@veeklubi.ee. Täname!


UJUMISKOOLI  üldhinnakiri  2019/2020 Õ.A

Harrastus-, alg- ja edasijõudnute rühmad (ja kõik ülejäänud mitte võistlejad, kel treeningkordi nädalas 2, NB! k.a 1. kl edasijõudnud )

2 x nädalas:  45 EUR kuus /  PAI kinnitusega   40 EUR kuus

1 x nädalas:  30 EUR kuus 


Laste- ja noorte sportrühmad (võistlejad, treenijad, kel treeningkordi nädalas 3-5)

55 EUR kuus / PAI kinnitusega  45 EUR kuus

Saavutussport   (võistlejad  ja treenijad, kel treeningkordi nädalas 5 ja rohkem, sportrühmad alates  5. klassist ) 

75 EUR kuus /  PAI kinnitusega 50 EUR kuus 


NB! ÕPPEMAKSU TASUMISEKS tuleb kuutasu kanda arveldusarvele hiljemalt jooksva kuu eest sama kuu 15. kuupäevaks.  

Arveldusarvenumber:

Spordiklubi Viimsi Veeklubi 

SEB EE381010220072427012 

 

NB! Kuutasu ei sõltu treeningutel osaletud kordade arvust, v.a juhtudel kui tegemist on pikaajalise haigusega ja klubi on jooksvalt haiguse kulgemisest teavitatud.  Kuutasu on proportsionaalselt jagatud 10 kuu peale aastas. (sept kuni juuni)  ja ei sõltu kalendripäevade arvust ega koolivaheaegadest.

PAI kinnitusi saab anda alates oktoobrist, septembris kehtib veel eelmise hooaja kuutasu, uutele liikmetele kehtib täishind kuniks on elektrooniline PAI kinnitus tehtud!

NB! Klubi ei väljasta igakuiselt arveid kuid kelle jaoks arve on oluline ja vajalik, palume saata makseandmed klubi emalile: info@veeklubi.ee

Palume märkida maksekorraldusele kindlasti tasutud kuud ja lapse ees- ja perekonnanimi. Õppemaksu saab deklareerida koolituskuludena ja nõuda tulumaksutagastust kui kuutasu on makstud arveldusarvele!!

Kui ujumistundide eest on tekkinud võlgnevusi ja meeldetuletustele ei reageerita, esitatakse hooaja lõpus arve kõikide tasumata kuude eest korraga!  

Pikemate haiguste puhul kus puudutakse terve kuu või enamus kuust või treeningkordi tuleb haiguse tõttu kokku kuus vaid 3 või veelgi vähem,  on tasu 15 EUR (kohatasu), makse selgitusse võib märkida ka puudumise põhjuse  N: Trauma.  Kui ühes kuus jõuab laps käia treeningutel kohal juba 4 korral, siis on tasu 25 EUR. Ülejäänud puhkudel on kehtiv tavaline kuutasu.

NB! Üksikute puudutud tundide eest tasaarveldust ei tehta ja soodustus kehtib vaid neile, kes on olukorrast teavitanud haiguse esimesest nädalast alates!!!

NB! Need, kes liituvad meiega esmakordselt alles peale 30.10.2018, ei saa kahjuks jooksvaks hooajaks enam PAI toetussüsteemiga liituda ning neile soodushind ei rakendu enne kuni tekib järgmisel hooajal uus võimalus PAI-ga liitumiseks ja kinnituse tegemiseks!  Soodushind EI kehti samuti uutele alustavatele liikmetele hooaja alguses septembrikuus. PAI kinnitusi saab hakata andma alates oktoobrist!! Peale kinnituse andmist olete automaatselt soodustust saavate liikmete nimekirjas.

NB! Kui lapse nime ei leia PAI-s alates oktoobrist 2018,  siis veendu, et oled täitnud AVALDUSE ja kirjutanud lapse andmed korrektselt, viga võib olla isikukoodis,  võta klubiga otsekohe ühendust emailil: info@veeklubi.ee!!!