Võimatu on võimalik!

Võistluskalender  2017/2018

 

Rohelisega - võistlused, mis mõeldud kõigile klubiliikmetelele! Tule ja osale sina ka!


SEPTEMBER

         
29 Kilpkonna Cup 1 etapp Viimsi Veeklubi Viimsi Kooli ujula Tulemused 25m ja 50m vabalt 
        Tulemused 800m ja 1500m

OKTOOBER

         
13-14 Kompleksujumise võistlus  Pärnu SK Pärnu Tulemused
18-19  Tallinna MV mitmevõistluses Kalevi Ujumiskool Nõmme 25 m
20 Kilpkonna Cup II etapp Viimsi Veeklubi Viimsi Kooli ujula Tulemused 25/50 se, 200 va
22-27 Koolivaheaeg  Valtus   Valtu sügislaager 2006 ja vanemad
         

NOVEMBER

         
4 NS I etapp Kalev UK Sõle Tulemused
11-12 Kalev Open Kalevi Ujumiskool Sõle 25 m
19 Kõik Meie Pardikesed I etapp Rocca al Mare SK Keila Tervisekeskus Tulemused
 26 Tartu Tähed 2017     Tartu Aura  Juhend
         

DETSEMBER

   
   
1 Kilpkonna Cup III etapp 24.11 Viimsi Veeklubi Viimsi Kooliujula Tulemused
13-17 Euroopa MV SC Taani   normatiiviga
21 Jõuluvõistlus väikestele veeklubikatele Viimsi Kooli ujulas Tulemused
21-23 Eesti MV SC Tallinn Sõle normatiiviga
24-31 Koolivaheaeg      
         

JAANUAR

         
12-13 Pärnu 4-ala Mitmev. Pärnu SK Pärnu, ööbimisega! NB! Info treenerilt!
20 Audentese Karikas Audentese SK Audentes lahtine
21 Tartu Tähed II Ujumise SK Aura Keskus Omal kulul ja soovil!
26 Kilpkonna Cup IV etapp Viimsi Veeklubi Viimsi Kooli ujula Tulemused
28 Kõik Meie Pardikesed II etapp Rocca al Mare SK Keila Tervisekeskus Tulemused
         

VEEBRUAR

         
3 NS II etapp       Tulemused
10-11 Madwave Challenge Estonia Tartu Ujumisklubi Aura Keskus 50, lahtine, elektroonika
23 Kilpkonna Cup V etapp Viimsi Veeklubi Viimsi Kooli ujula Tulemused
16-17 Suur 200-ste Mitmevõistlus Uca Pärnu  
         

MÄRTS

         
6-10 Taliujumise MM Tallinn TTK Vanasadama akvatoorium Tulemused
17-18 Eesti KV   Tartu Aura Tulemused
25 Tartu Tähed III Ujumise SK Aura Keskus 25 m, Vabatahtlik!
23-24   Baltimaade MV  Leedu Kaunas Koondis, Info treenerilt!
 28 Kilpkonna Cup VI etapp  Viimsi Veeklubi  Viimsi Kooli ujula  Tulemused; B. grupp

APRILL

         
7 NS III etapp     Osalevad kõik Delfiinid!
8 Kõik Meie Pardikesed III etapp Rocca al Mare SK Keila Tervisekeskus Tulemused!
18 Kilpkonna Cup VII etapp 100 kr/100 sel Viimsi Kooli ujula Tulemused!
14-15 Tartu Kevad   USK Aura Keskus 50 m, klubi koondis!
19-30 Lõunalaager Gloria Sport Arena Türgi  Põhigrupp
         

MAI

         
3-5 Anysciai Sprint Leedus Anyksciais 2005 ja nooremad koondis
12 Lotte Cup Pirita Top Pirita ToP Tulemused!
23 Viimsi Veeklubi MV nooremad 2008 ja nooremad Viimsi Kooli ujula Tulemused!
25 Viimsi Veelubi MV suuremad 2007 ja vanemad Viimsi Kooli ujulas Tulemused!
19 Kõik Meie Pardikesed FINAAL Rocca al Mare SK Keila Tervisekeskus Osalejad
27 Tartu Tähed Finaal USK Aura Keskus 25 m, lahtine, pooleletroonika
         

JUUNI

         
2 Noortesarja FINAAL Keilas   Tulemused
3 KEILA CUP Arena XVIII Keila Swimclub Keila Tervisekeskus EAS
8 Kilpkonna Cup Finaal Viimsi Veeklubi Viimsi Kooli ujula Tulemused
9-10 FINIS CUP Tartu Ujumisklubi Aura Keskus 50, lahtine, elektroonika
22 Keila Euronics Cup Keila Swimclub Keila Tervisekeskus EASilma seinteta-Lahtine
25-27 Eesti MV EUL Tartu, Aura 50, elektroonika
   Avaveeujumine      Kalender

JUULI

   Avaveeujumine     Kalender
4-8 JEM, Helsinki   Helsinki  
7-8 PMN    Läti, Riia  
         

AUGUST

   Avaveeujumine      Kalender
3-9 EM   Glasgow