Võimatu on võimalik!

Võistluskalender  2017/2018

 

Rohelisega - võistlused, mis mõeldud kõigile klubiliikmetelele! Tule ja osale sina ka!


SEPTEMBER

         
29 Kilpkonna Cup 1 etapp Viimsi Veeklubi Viimsi Kooli ujula Tulemused 25m ja 50m vabalt 
        Tulemused 800m ja 1500m

OKTOOBER

         
13-14 Kompleksujumise võistlus  Pärnu SK Pärnu Tulemused
18-19  Tallinna MV mitmevõistluses Kalevi Ujumiskool Nõmme 25 m
20 Kilpkonna Cup II etapp Viimsi Veeklubi Viimsi Kooli ujula Tulemused 25/50 se, 200 va
22-27 Koolivaheaeg  Valtus   Valtu sügislaager 2006 ja vanemad
         

NOVEMBER

         
4 NS I etapp Kalev UK Sõle Tulemused
11-12 Kalev Open Kalevi Ujumiskool Sõle 25 m
19 Kõik Meie Pardikesed I etapp Rocca al Mare SK Keila Tervisekeskus Tulemused
 26 Tartu Tähed 2017     Tartu Aura  Juhend
         

DETSEMBER

   
   
1 Kilpkonna Cup III etapp 24.11 Viimsi Veeklubi Viimsi Kooliujula Tulemused
13-17 Euroopa MV SC Taani   normatiiviga
21 Jõuluvõistlus väikestele veeklubikatele Viimsi Kooli ujulas Tulemused
21-23 Eesti MV SC Tallinn Sõle normatiiviga
24-31 Koolivaheaeg      
         

JAANUAR

         
12-13 Pärnu 4-ala Mitmev. Pärnu SK Pärnu, ööbimisega! NB! Info treenerilt!
20 Audentese Karikas Audentese SK Audentes lahtine
21 Tartu Tähed II Ujumise SK Aura Keskus Omal kulul ja soovil!
26 Kilpkonna Cup IV etapp Viimsi Veeklubi Viimsi Kooli ujula Algus  kell 14.15 (2007p-2010)
28 Kõik Meie Pardikesed II etapp Rocca al Mare SK Keila Tervisekeskus 25m, kutsetega
         

VEEBRUAR

         
3 NS II etapp       
10-11 Madwave Challenge Estonia Tartu Ujumisklubi Aura Keskus 50, lahtine, elektroonika
16 Kilpkonna Cup V etapp Viimsi Veeklubi Viimsi Kooli ujula Algus  kell 14.15 (2007p-2010)
16-17 Suur Mitmevõistlus Uca Pärnu  
         

MÄRTS

         
9 Kilpkonna Cup VI etapp Viimsi Veeklubi Viimsi Kooliujula Algus  kell 14.15 (2007p-2010)
9-10 Sajaste Mitmevõistlus Pärnu SK Pärnu  
16-17 Eesti KV   Tartu Aura 50, lahtine, elektroonika
25 Tartu Tähed III Ujumise SK Aura Keskus 25 m, lahtine, pooleletroonika
30-31 Lotte CUP TOP UK Pirita TOP SPA 25m, lahtine
         

APRILL

         
7 NS III etapp      
8 Kõik Meie Pardikesed III etapp Rocca al Mare SK Keila Tervisekeskus 25m, kutsetega
13 Kilpkonna Cup VII etapp Viimsi Veeklubi Viimsi Kooli ujula Algus  kell 14.15 (2007p-2010)
14-15 Tartu Kevad   USK Aura Keskus 50, lahtine, elektroonika
20-30 Koolivaheaeg Lõunalaager Türgi  Põhigrupp
         

MAI

         
18 Viimsi Veeklubi MV Viimsi Veeklubi Viimsi Kooli ujula Algus  kell 14.00
19 Kõik Meie Pardikesed FINAAL Rocca al Mare SK Keila Tervisekeskus 25, kutsetega
27 Tartu Tähed Finaal USK Aura Keskus 25 m, lahtine, pooleletroonika
         

JUUNI

         
2 NS-FINAAL      
3 KEILA CUP Arena XVIII Keila Swimclub Keila Tervisekeskus EAS
8 Kilpkonna Cup Finaal Viimsi Veeklubi Viimsi Kooli ujula Algus  kell 14.00
9-10 FINIS CUP Tartu Ujumisklubi Aura Keskus 50, lahtine, elektroonika
22 Keila Euronics Cup Keila Swimclub Keila Tervisekeskus EASilma seinteta-Lahtine
25-27 Eesti MV EUL Tartu, Aura 50, elektroonika
         

JUULI

         
4-8 JEM, Helsinki   Helsinki  
7-8 PMN    Norra  
         

AUGUST

         
3-9 EM   Glasgow