Võimatu on võimalik!

Võistluskalender

 

September 2016

       
30.09 Kilpkonna Cup  I etapp Viimsi Tulemused
 

Oktoober 2016

       
14-15.10 Pärnu kompleksujumise võistlus Pärnu SK 25m Tulemused
19.-20.10 Tallinna MV Nõmme ujula, 25m Tulemused
23.10-28.10 Sügislaager Valtu Võistlejad 1/2
28.10 Kilpkonna Cup II etapp, suured Valtu, 25m bassein Tulemused
       

November 2016

04.11 Kilpkonna Cup II etapp, väikesed Viimsi, 25m bassein Tulemused
5.11 Noortesarja I etapp Keila Tervisekeskus, 25m Tulemused
7.11 Viimsi Veeklubi sünnipäev 10a. Viimsi Aquapark Kutsetega
10.-11.11 Kalev Open Kalev Spa, 25m Tulemused
13.11 Pardikeste I etapp Keila Tervisekeskus, 25m Tulemused
25.11 Kilpkonna Cup III etapp Viimsi, 25 m Tulemused
26-27.11 Aura Open Cup Tartu, Aura, 50m  
       

Detsember 2016

       
06.-11.12 Maailmameistrivõistlused Kanada, Windsor, 25m normatiivid
09.-11.12 Põhjamaade MV invitation Taani, Kolding, 25m koondised
17.12-19.12 Eesti Lühiraja MV Kalev SPA, 25m vanuseklasside normatiivid
21.12 Veeklubi jõuluvõistlus Viimsi, 25m  Tulemused
       

Jaanuar 2017

       
13-14.01.2016 Pärnu Nelja ala mitmevõistlus 25 m Pärnu SK
21.01 Audentese Karikas Audentes, 25m Tulemused
22.01 Pardikeste II etapp Keila Terviselkeskus, 25m Tulemused
27.01 Kilpkonna Cup IV etapp Viimsi, 25 m Tulemused
       

Veebruar 2017

       
3-4.02 Pärnu Suur mitmevõistlus Pärnu, 25 m Pärnu SK
4.02 Noortesarja II etapp Keila, 25m T 03-06, P 02-05
17.02 Kilpkonna Cup V etapp Viimsi, 25 m Tulemused
11.-12.02 Mad Wave Challenge Tartu, Aura, 50m klubi koondis
18.02 Sillamäe Staier/ Eesti MV Sillamäe,25m klubi koondis
       

Märts 2017

       
03.-04.03 Eesti Karikavõistlused Tartu,Aura, 50m klubi koondis
10-11.03 Pärnu Sajaste mitmevõistlus Pärnu,25 m Pärnu SK
16.03 Kilpkonna Cup VI etapp (nooremad) Viimsi, 25 m Tulemused
24.03 Viimsi valla MV Viimsi ,25m Tulemused
17.03 Kilpkonna Cup VI etapp (vanemad) Viimsi, 25m Tulemused
       

Aprill 2017

       
7.04 Noortesarja III etapp Keila, 25m T 03-06, P 02-05
2.04 Pardikeste III etapp Keilas, 25 m Tulemused
28.04 Kilpkonna Cup VII etapp Viimsi, 25 m Tulemused
15.-16.04 Tartu Kevad  Aura,Tartu, 50m klubi koondis
14-24.04 Lõunalaager Mallorcal (klubi koondis) Hispaania klubi koondis
       

Mai 2017

       
12.05 Viimsi Veeklubi meistrivõistlused Viimsi, 25 m Tulemused
  Aura Open Tartu, Aura,50m klubi koondis
20.05 Kõik Meie Pardikesed Finaal Keila Tervisekeskus Tulemused
21.05 Tartu tähed finaal Tartu, Aura, 25m iga ala finaali pääsejad
27.05 Noortesarja finaal Keila, 25m T 03-06 ja P 02-05, iga ala 16 paremat
       

Juuni 2017

       
2.06 Kilpkonna Cup finaal Viimsi, 25 m Tulemused
4.06 Keila Cup Keila,25m klubi koondis
10.06 Lotte Cup Pirita Top, 25m Tulemused
17.-19.06. Eesti Meistrivõistlused Tartu, Aura, 50m klubi koondis
30.06 Keila Junior CUP Keila, 25m T 03 ja noor., P 02 ja noor.
28.06-02.07 Euroopa Juuniorite MV Iisrael, Netanya, 50m normatiivid
       

Juuli 2017

08.-09.07 Põhjamaade Noorte MV Fääri saared, 50m Eesti noortekoondis
22-30.07 Euroopa Noorte Olümpiafestival Ungari, Gyor, 50m Eesti noortekoondis
23-30.07 Maailmameistrivõistlused Ungari, Budapest, 50m Eesti koondis
       

August 2017

30.07-04.08,  Haapsalu - Vormsi rattalaager  2005 ja vanemad   osalejate arv 20
7-11.08 Valma suvelaager  2005 ja nooremad  Viljandimaa  osalejate arv 20