Võimatu on võimalik!

TÄISKASVANUTE UJUMAÕPETUS

 

Täiskasvanute ujumiskursus – parim investeering ja elukindlustus sinu elus!


Ujumine on kaunis ja nauditav spordiala ilma liigse higistamise ja traumadeta -  veerand tundi ujumist annab sama koormuse nagu pool tundi jooksmist kuid lisaks tugevdab ujumine veel luustikku ja lihaseid, parandab rühti ja koordinatsiooni, arendab kopsumahtu ja karastab. Peale selle on ujumine parim viis lõdvestamiseks ja ka traumadest taastumiseks. Paraku on ujumistreening mõnus ja nauditav vaid siis, kui on omandatud vähemalt elementaarne ujumisoskus.


Ujuma õppida ei ole kunagi liiga hilja, alustada võib või 70-aastaselt, sest ujumisega on nagu rattasõiduga –  kes kord on selle selgeks saanud, ei unusta kunagi.
Viimsi Veeklubi ujumistreeningutesse on oodatud kõik -  need kes soovivad omandada alles algtõed kui ka need kes soovivad oma ujumistehnikat lihvida stiilikursuse näol.

 

Täiskasvanute kursus toimub läbi hooaja E/K kell 1900-2000 ning päris uutele ja algajatele on alguses personaalaeg E/K 1800-1900 (võimalusel ja vajadusel). 
 
Esimesed 10 X maksab 100 EUR (treener tegeleb uute klientidega personaalsemalt ja võib-olla pakub Teiega eelneval kokkuleppel välja personaalaja, et elementaarne ujumisoskus kiiremini omandada või tehnilised ebakõlad kiiremini paika saada). Edasi saab ujumist jätkata koos teiste täiskasvanutest alg- ja edasijõudnutega grupitreeninguna samadel päevadel hinnaga 50 EUR kuu kuni hooaja lõpuni. 
 
Treeningud toimuvad Viimsi Kooli ujulas
 
Treener on Bruno Nopponen (EKR 6 kutsetase)
 

Tule kindlasti ja sa ei kahetse, parem hilja kui  - liiga hilja!


Info ja registreerimine
info@veeklubi.ee