Võimatu on võimalik!

Ujumise algõppe ja edasijõudnute rühmad, hooaeg 2018 /2019 

Ujumistreeningud_V_ja_M_koolis.jpg

 

NB!  See info siin puudutab vaid KOOLIEALISI lapsi, kui sinu laps ei käi veel koolis, siis vaata siia: Eelkooliealised 5-7 a.

Hooaeg algab septembrist ja kestab 20. juunini, koolivaheaegadel ühistreeningud Viimsis vastavalt tasemele.

Liitumiseks palume täita avaldus!  Palume märkida avaldusel märkuste lahtrisse soovitud grupi nimi või lapse hetke ujumistaseme!!

  Grupp Tase

Koht

Treeningpäevad

 Algusaeg

Kordade arv

Kuutasu

1. Vaalad Algajad 7-9a.

Viimsis

 T / N 

13.45 

 2 x nädalas

45 / 35 EUR

2. Viidikad Edasijõudnud 1.klass

Viimsis

 E / K / R*

13.45

2-3 x nädalas  45 / 35 EUR
3. Viigrid  Sportrühm  2 -3 klass

Viimsis

 E / K / + N*/R*

14.00 

3 x nädalas 55 / 40 EUR
3.  Merihobud Algajad 7-9a. Meriväjal  T / N 16.00  2 x nädalas 45 / 35 EUR
4. Pingviinid Edasijõudnud /harrastajad  2-4.klass

Viimsis

 T / N (+R*)

14.00 

 2-3 x nädalas

45 / 35 EUR

5.  Meritähed Edasijõudnud ja sportrühm

Meriväljal

 T / N (+R* Viimsis)

16.30

3 x nädalas

45 / 35 EUR

6.

Hülged

min 2-e aastase ujumiskogemusega, sportrühm

Viimsis

 E - R

15.00 (14.30 ÜKE)

 3 -5 x nädalas

55 / 40 EUR

7.

Merilõvid

Harrastajad 10a. ja vanemad 

Meriväljal

 T / N 

17.00

 2 x nädalas 45 / 35 EUR
8.

Meduusid

Harrastajad 10 a. ja vanemad

Viimsis

 E / K  

15. 00 

 1 x nädalas

 2 x nädalas

25 / 20 EUR

45 / 35 EUR

           
           NB! Spordiklubi kinnitusega PAI-s*  soodustushind  punasega
Liitumiseks täida avaldus !                              

* - N/ R tund Viimsis algusega 14.00. Osalevad need õpilased, kes tahavad võistelda, osa võtta erinevatest teateujumistest ja võistkonnamängudest.

NB! Need, kes liituvad meiega hiljem kui 30.10.2018, ei saa kahjuks selleks hooajaks enam PAIga liituda ja seega esimesel õppeaastal neile liikmetele sooduhind EI kehti kuniks tekib järgmisel hooajal uus võimalus PAI-ga liitumiseks ja kinnituste andmiseks! NB!  PAI süsteemiga saavad liituda vaid kooliealised lapsed, eelkooliealised tasuvad kursuse tasu, mis on arvestatud 3 kuu eest korraga (130 EUR). Eelkooliealiste info siit: Eelkooliealised 5-7a.


Ujumistundide  eest tasumine!

Klubi EI väljasta arveid. Igakuine kuutasu tuleb tasuda klubi arveldusarvele : SK Viimsi Veeklubi  SEB EE381010220072427012  (ülekandega maksmisel kindlasti märkida ära lapse nimi ja grupp). Kuutasu peab olema laekunud iga kuu 15. kuupäevaks. Kuutasu ei sõltu kalendripäevade ega treeningtundide arvust kuus vaid on jaotunud proportsionaalselt võrdsete osadena terve hooaja peale k.a. juunikuu. 

Pikemate haigusjuhtude korral, mis kestavad üle 2/3 kuust on võimalik kuutasu osaline või täielik ülekandmine järgmisesse kuusse. Ujumistundidega on võimalik liituda igal ajal. Klubist lahkumiseks on vajalik saata kirjalik avaldus ning tasuda jooksva kuu eest kuutasu terves ulatuses.

NB! Spordiklubile tasutud kuutasusid saab maha arvata koolituskuludena ja deklareerida füüsilise isiku tuludeklaratsioonis. Võimalikud soodustused paljulapselistele peredele vastavasisulise avalduse esitamisel!Mida vaja lisaks teada või  kaasa võtta!

Algajate ujumistunniks ei ole vaja eelnevalt rohkem valmistuda kui, et kaasa panna ujumisasjad (trikoo/ujumispüksid, ujumismüts -kohustuslik!), pesemisasjad (seep, svamm),  käterätik (keskmine või suurem).

Plätud ei ole vajalikud, ujumisprillid võivad olla aga ei pea. Ujumisprillid peavad olema kodus eelnevalt parajaks sätitud (soetage lastele juunioride prillid, täiskasvanute omad jäävad suureks).

Abivahendid (ujumislauad, lestad, vahendid) on klubil olemas ja neid soetama EI pea.

Treener ootab algajaid ja 1. klassi lapsi tunni alguseks spordikompleksi fuajees, suuremad ja edasijõudnud tulevad ise tunni alguseks basseini äärde! 

NB! Riietehoius ei ole kapid lukustatud, väärtuslikud asjad (rahakotid, telefonid, IPadid jne) tuleb tuua treeneri kätte!  Välisjalanõud tuleb jätta fuajeesse jalanõude kasti.

 

 

NB!  Abiks ujumistunni valikul 

Et ujumistunnid oleks igale lapsele jõukohased ja huvitavad siis me jälgime gruppidesse valikul järgmisi näitajaid:

Algajad -  pisut arglik, hoiab ennast basseini serva, ujub abivahendiga (käsikud, nuudlid, vestid), ei sukeldu, ei pane nägu täielikult vette, hoiab vee all nina ja silmi kinni.

Edasijõudnud  -  suudab ujuda min 25 m selili, krooli või konna, ei karda nägu vette panna, sukeldub ja saab asju põhjast kätte, teeb meritähte ja korki, sooritab hüppeid basseini servalt.

2-e aastase kogemusega  - ujub selili ja krooli korraliku tehnikaga, tahab panna end proovile ja edasi areneda, õppida juurde konnatehnikat  ja delfiiniujumist, võistelda ja osaleda klubiüritustel ja spordilaagrites.

Harrastajad   - valdab vähemalt 2 ujumisstiili enam-vähem hästi (krool, selili) ning on muidu osav ja tahab ujuda kuid mitte võistelda ega treenida saavutusspordi eesmärgil. 

  

Kontakt

Emailil: info@veeklubi.ee

Telefon (SOS küsimused):

Küsimused algõpetuse kohta: +372 56568360 (Janika)

Saavutussport ja täiskasvanud: +372 56696665  (Bruno) NB!  Kiiretes küsimustes palume saata sõnum, treener võib olla tunnis ja ei vasta telefonile.